COMBI RAIL PRO LIGHT – galerijos pakabinimo sistema su apšvietimu. Įrengę šią sistemą ne tik galėsite paveikslus kabinti ir perkabinti kaip patinka, bet ir individuliai apšviesti juos halogeninių lempučių šviesos srautu. Lempučių laikikliai reguliuojami, yra dviejų ilgių – 50 arba 70 cm. Visiškai paprastai įrengiama – tereikia pritvirtinti juostą prie sienos ir į jos galą įstatyti specialų transformatorių – elektros srovė atsiranda visoje juostoje, todėl lemputė gali būti nureguliuojama bet kurioj juostos vietoj. Ši sistema dažniausiai naudojama  meno galerijose, eksponuojant vertingesnius kūrinius. Visi troseliai ir valai – tinkami nuo CLICK RAIL sistemos.

Užsisakykite sistemą internetu arba peržiūrėkite kainyną, PASPAUDĘ ČIA.

Norėdami pasikonsultuoti ar užsisakyti galite tai padaryti ir Telefonu – 8 686 87788 (darbo dienomis, 9-18 val.) arba El. paštu – sistemos@reminimodirbtuves.lt (bet kuriuo metu)

Pažiūrėkite video kaip tvirtinama paveikslų kabinimo sistema COMBI RAIL PRO LIGHT:

Taip atrodo COMBI RAIL PRO LIGHT sistema, įrengta meno galerijoje:

combi rail pro light-1 combi rail pro light-2 combi rail pro light-3 combi rail pro light-4 combi rail pro light-5 combi rail pro light-6 combi rail pro light-7 combi rail pro light-8 combi rail pro light-9 combi rail pro light-10

PakabinimoSistema.lt – profesionalios paveikslų pakabinimo sistemos. Turite klausimų? Susisiekite!